Silent Hunter Hungarian Fan Club
Hirdetés
Silent Hunter Online S.O.S
Karabiner
Általános segítség kérések a játék kezeléséhez.
Ha felrázom az ásványvizemet és kinyitom akkor, vízbetörést szimulálok!

[img]http://silenthunter.hu/images/signature.jpg[/img] is not a valid Image.

Karabiner
Íme egy közel egyórás magyar nyelvű videó bemutató a Silent Hunter Online első gyakorló küldetéséről.
YouTube Videó

Enigma-108
Elkezdtem megnézni ezt a videót (20 percig bírtam) és nem álltam meg, hogy komment nélkül hagyjam ezt a sötét barmot aki készítette.
Sajnos egy igazi fekete gyalog ( sötét paraszt) aki totál ismeretlenül vág neki egy játékbemutatónak. Ezzel " kifejezetten nagy segítséget" nyújt azoknak akiknek esetleg tényleg tetszik. Amennyire látom sem a SilentHunter szériáról, sem a tengeralattjárózásról nincs fogalma abydosnak de azért ő bemutatót készít ! Ééérdekess hihi
pasz " Érteni értem, csak fel nem foghatom ! " hihi

Karabiner
Hona ismerné ha most próbálja ki először? Tény és való nem egy szakértő de ha még egyáltalán nem foglakozott a sorozattal, akkor honnan a bánatból ismerné a részleteket. De hát SHO pont ilyen Pistikéknek készült teljesen jól vette az akadályt.

slyfoxhu
Üdv! Sziasztok!

Most kezdtem el játszani az említett játékkal és nem ismerem az elődeit se, csak látásból megy egy 30perces trialból. A videót nem tudtam megnézni és hasonlókat se mostanában mert a hangkártyának annyi a youtube meg hadat üzent nekem. Szóval azzal szembesültem, hogy a tutorial nagyon hosszú és a források is egy vastag kézikönyvre hajaznak. Első kérdésem, hogy van egy magyar kézikönyv itt valahol fórumon vagy máshol? Másodsorban ha valaki szeretne segíteni rajtam van pár newbie kérdésem:
Elsőként nem értek a tengerészethez és mindig bajom van a csata előtt a keresgéléssel fokot mihez kell mérni stb, amikor azt mondja pl contact at direction 309 degree, közben az iránytűn 135 fok felé volt az ellenség. Talán ez a leghülyébb kérdésem , komolyan mintha most látnék elsőnek iránytűt. Továbbiakban mindig oldalba találom magam az ellenséggel és ha nem vagyok gyors lehagynak márpedig lehagynak.
Másodsorban közvetlenül multizni a tactical térképen nem lehet csak csatában, de összeségében az összes lejátszott játék kihatással van a többiekre?
Harmadik: fejlődés/szintlépés mellett van valami amire oda kell figyelnem offline vagy online akár?
Negyedik: kémkedős küldetésben meddig kell a hajókat néznem/ elemeznem , egyszerűen nem tudom elcsípni a hátsókat vagy eleve nem jól csinálom mert a cargo-t nem tudom hogy kell kitalálni mi van benne.

u.i:
ha valakit nagyon zavarnak a kérdéseim értse meg hogy amikor eltöltök 2 órát a tutoriallal majd ezen az apróságon szarakodok és az internetről se tudom kihalászni az infot boldog vagyok ha valaki elmondja vagy odafigyel mit basztam el mert én nem látom még Smile Köszi a válaszokat!

karl schmied
Privát véleményem ,hogy felejtsed el az SH onlinet.Nem ér egy kalap sz...-t sem.
Ezekre a kérdésekre simán megkapod a választ ha megveszed az SH3,4,5-öt és azzal próbálkozol./már apró pénzért/,a kettőt össze sem lehet hasonlítani.A klasszikus pc játékokhoz itt megkapsz minden segítséget ezt saját tapasztalatból mondom,mert 9 hónappal ezelött azt sem tudtam.hogy van SH sorozat.Azért írtam neked ,mert én is anno ugyan ilyen tanácstalan voltam,de hallgattam az írástudókra és nem bántam meg.Jó döntést hoztam és ezt ajánlom neked is.
tisztelettel ks

Karabiner
Magyar leírás nincsen hozzá. De hasznos lehet a SH3 magyar nyelvű füzetét elolvasni, oldalunkról letölthető. Igaz hogy nem a SHO szól de sok helyen elvi magyarázatot is add a dolgokra és ez igaz az Online is.

slyfoxhu
Köszi! Nézegetem a többi részt is, nem tudom még melyik lesz a nyerő Grin

Enigma-108
Üdv slyfoxhu !

Köszöntelek a fórumon. Azt kell eldöntened, hogy mit akarsz ettől az egésztől, mennyire mélyen érdekel ez a vízalatti világ és mennyire tudsz belemélyedni.
Ha csak egy pár nap v pár hét idejére akkor az SHO lesz a te játékod.
Amennyiben viszont komolyabban megérint a téma úgy valóban egy SH résszel kéne foglalkozni. Ez egy szenvedély s minket ugyanaz hajt mint azokat akik anno ezekre a hajókra szálltak. Ne kérdezd miért, mert ezt senki se tudja Smile
pasz " Érteni értem, csak fel nem foghatom ! " hihi

gonczi96
Húú Enigma ha lehetne lájkolni ezt lájkolnám Grin meg mondtad az igazságot Grin

Proxima
Teljesen igaza van. Ha igazán szereti az ember ezt a stílust, akkor nagyon durván magába szippantja. Mielőtt rátaláltam a SH sorozatra, mindig azt tervezgettem, hogy hogyan fogok egy működőképes RC tengót építeni, csak mindig félek elkezdeni. Félek a kudarctól. Grin
Viszont a játék (PC) az valami hihetetlen komoly élményt tud adni. Nagyon eltalálták (főleg most a 3-ról beszélek, a 4-el játszottam kicsit, de töröltem hamar. Az 5 meg nem megy a gépemen)
"...Tűrj érte mindent ami bánt,
Kínt, szégyent és halált,
De el ne szenvedd, el ne tűrd
Véred gyalázatát"

karl schmied
Ezt már sokszor hangoztattam a fórumon az SH-4-et nem az amerikaiakkal kell játszani hanem a Monsum csoporttal.

Ugrás a fórumra: