Silent Hunter Hungarian Fan Club
Hirdetés
Silent Hunter V S.O.S
karl schmied
Még figyelmedbe ajánlom a TDW options file viewer útmutatását,ez videó,ebből is meríthetsz információkat.

wonax
Windows 7 besz....... ujra töltöttem Silent Hunter 4-5 ami eddig ment feltettem öket és egyik sem müködik.
Ha valaki tud segiteni nagyon kérem segitsen.
Köszönöm
wonax
wonax

karl schmied
Ez igy eleg keves info.

gazsikapitany
Tiszteletem Kapitányok.Lenne egy kérdésem.Leszedtem az open horizont legújabb kiadását és játszok is vele megy szépen és tetszik.Kivéve,hogy bizonyos hajók szürkék benne sajnos Sad Esetleg,ha valaki tud legyen szíves segítsen nekem ebben Smile köszönöm és jó vadászatot Wink

Karabiner
Emlékeim szerint ez egy OH hiba. Már többször próbálták javítani, kisebb nagyobb sikerrel. Biztos hogy a legutolsó verziót töltötted le? Érdemes lenne megnézni a SUBSIM-en.
Ha felrázom az ásványvizemet és kinyitom akkor, vízbetörést szimulálok!

[img]http://silenthunter.hu/images/signature.jpg[/img] is not a valid Image.

karl schmied
2.5 a legújabb.De van hozzá egy patch is.Azt is feltétlenül tedd rá,ha leveszed a Subsimról.

attika73
Korábban játszottam az SH5-el, majd leszedtem a gépemről. Később újratelepítettem, de nem engedi elindítani a játékot, kiírja hogy ez az aktiválási kód már létezik. Természetesen eredeti játékról van szó.
Tudna valaki segíteni?

Karabiner
Nem kell még egyszer aktiválni nem is lehet. Azzal az Uplay fiókkal lépjél be amivel korábban aktiváltad.
Ha felrázom az ásványvizemet és kinyitom akkor, vízbetörést szimulálok!

[img]http://silenthunter.hu/images/signature.jpg[/img] is not a valid Image.

attika73
Az Uplayre be tudok lépni, de maga a játék ha elinditásra kerül automatikusan aktiválni akarja a játékot. Hozzáteszem hogy amikor töröltem a silent huntert a gépemről, az Uplayt is töröltem

karl schmied
Próbáld meg Offlinere állítani ha már lefutott az Uplay frissítése és akkor kattints a Játékaim gombra.
Szerkesztette: karl schmied - 2017-02-14 16:29

attika73
Köszi a segítséget, nem jártam sikerrel, leszedtem a silent huntert, u-playt. Visszatelepítettem őket, indításkor továbbra is erőlteti az aktivációs kódot.
Azt hiszem megvárom a silent hunter 6-otWink

karl schmied
Ha egyszer már regisztráltad a játékot akkor az Uplaynak emlékeznie kell rá.

attika73
El tudnád küldeni a te kódodat?
Más ötletem nincsen sajnos.
Köszi

karl schmied
Azt nem lehet,mert minden kódot egyszer regisztrál az Uplay és az örökké ahhoz a fiókhoz fog tartozni,mellyel regisztráltad.

SteveCarella
Sziasztok, van aki még emlékszik az egyik legelső küldetésre? A Blockade of Germany-ról lenne szó. A feladat szerint 5 hajót kell elsüllyeszteni északon, viszont úgy tűnik csak egy bizonyos fajtát számol be, ha jól láttam, a két kéményes csapatszállítókat. Tényleg így lenne? Ha igen, tudtok mondani egy helyet ahol gyakrabban előfordulnak, és egyszerűbben lehet őket levadászni? Sürget az idő, és nincs sok ötletem.pasz
Köszönöm, ha segítetek!

karl schmied
Használd az OH módot és akkor ezektől a hülyeségektől megszabadulsz.Én még vaskereszteket sem kapok a küldetésekért.Úgy vannak a módjaim,hogy szabadon vadászom.Ez a 100% os valóság.

Ugrás a fórumra: