Silent Hunter Hungarian Fan Club
Hirdetés
Silent Hunter IV multiplayer
Karabiner
Akkor ott nem a router a ludas hanem valamilyen szoftveres blokkolás van a win-ben. Tűzfal, vírusirtó valami ilyesmi.
Ha felrázom az ásványvizemet és kinyitom akkor, vízbetörést szimulálok!

[img]http://silenthunter.hu/images/signature.jpg[/img] is not a valid Image.

David_5515
Sziasztok!
A Silent Hunter IV-hez keresek kapitányokat......
privát üzenetben, vagy az email címemen elértek ( david.hegedus98@gmail.com )sub

ErdiFerenc
Hali!Én mindent nehezen kezdek el, így a silent hunter 4-et isbrühűAz a hatalmas kérdésem volna, hogy miért van az, hogy:
Telepítettem a játékot, belépek(előtte regisztrálok),és rákattintok a több személyes játék gombra.Internetes játékot választom ki, belépek:és egyetlen egy pálya sincs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!brühű

PanzerWolf
Mert valószínűleg nem multizik senki.0Vagy éppen játékban vannak,és azokat a pályákat/játékokat nem jelzi ki.Te tudsz pályát kreálni és úgy játszani.Mielőtt elindítod a játékot/pályát, akkor tudnak becsatlakozni hozzád..Én a 3-al multiztam anno és abból indulok ki.Szerintem itt is úgy van mint a 3-nál.

ErdiFerenc
Ki merül velem ma?2015.11.28
18:valahány perc

PanzerWolf
Én nekem a négy nincsen fent,és megmondom őszintén nem i tetszik.Az 5-el szoktam játszogatni singlében mostanában.De a sok mod miatt még tanulás alatt van,csak alig van időm.

ErdiFerenc
Hogy lehet ellenőrizni, hogy jól mükszik a multi?

ErdiFerenc
Sziasztok!
Jövőhéten, Szombaton 9:00 tól lan-on meg lesz nyitva nekem egy multi pálya, HUNterek név alatt, kb. 5 percig.
Akinek kedve van, aztnyugottan jöhet.SH4 UBM-ről van szó!
(MOD nélkül)sub

ErdiFerenc
Hello!2016.05.08-án,9:00-tól lan-on, silenthunter4 ubm-en lesz egy pálya nyitva!Aki akar jönni, az írjon privátban
!

ErdiFerenc
Hello!sh 4 ubm multiplayer jelentkezőket keresek!

Ugrás a fórumra: